איך הבחירה שלי מלמדת אותי אחריות? 

השבוע שיתף אותי מתאמן מקסים שלי, שהוא חווה ימים לא פשוטים בבית הספר, הוא סיפר לי שהוא מרגיש שממש חשוב לו לעבוד על התחושות הקשות שיש לו כשהוא לא מגיע מאורגן ומסודר לכיתה, הוא מודע לכך שכשהוא לא מכין שיעורים או שהוא שוכח ציוד, הוא מתחיל להרגיש לחץ, פחד, זיעה ולעיתים גם בוכה.. בנינו מפה שמורכבת משני תסריטים האחד מה שקורה היום.. כשהוא לא לוקח אחריות ומגיע ללא שיעורים וללא ציוד והשני מה יכול לקרות אם יגיע לביה"ס כשהוא הכין את השיעורים והביא את הציוד.. לאחר שציירנו ושרטטנו את הכל על הלוח היתה לו תובנה מדהימה פתאום הוא הבין מה המשקל העצום של הבחירה שלו.. כשזה ממקום מודע, והיכולת שלו לראות ולהבין מה תהיה התוצאה במידה ויבחר כך או כך.. כמובן שבמהלך האימון הילד לומד כיצד ניתן לחזק את המקום של הסדר והארגון וההתמקדות בהגדלת ה"יש" באמצעות תרגילים פרקטיים ויישומיים מאוד מעולם האימון האינטגרטיבי שמתמקד בניהול הזמן, טבלת התארגנות, מיוחדות קוסמית ועוד… בתהליך הליווי ההורי שאני עושה עם ההורים, הם לוקחים אחריות ומובילים את החלק שלהם שמאפשר לילד לחוות תשתית חזקה, מכילה ומלאה בקבלה שמורכבת מחיזוק תחושת מסוגלות, מפיתוח שפה רגשית חדשה ועוד.. כשהתהליך עובד בחיבור מושלם של הורה ילד, ההצלחות מגיעות בהקדם…

ילדים זקוקים ליחס חיובי כדי להתפתח – אהבה ללא תנאי, אישור תמידי, הכלה וגבולות.

לשיתוף הפוסט :

לקבלת שיחת ייעוץ בשווי 300 ש"ח עם רותם במתנה אנא מלאו את השאלון!

מה תקבלו בשיחה?

אז מה קורה בליווי ההורי? מהו הידע שאנחנו מעבירים לכם?אתם מתחילים להתבונן במסע שלכם.אתם מתחילים להבין עם אילו אמונות אתם מגיעים להורות.אילו דברים מנהלים אתכם ברמה הרגשית.

אילו נקודות מבט יש לכם על הילדים שלכם ועוד. ופתאום זה קורה.

אסימונים מתחילים ליפול והתובנות מגיעות. פתאום אתם מבינים, מה אתם כהורים, צריכים לדעת על עצמכם ועל המסע שלכם.

התובנות הללו גורמות לכם להבין מה ייצר את אותו מרחב בטוח והרמוני שאתם כל כך רוצים ליצור עבורכם ועבור הילדים שלכם. אתם מתחילים לראות מהו הדבר הזה שיבנה את היסודות לקשר מיטיב, תומך, חומל ואוהב.

הורים אהובים, אנחנו מזמינים אתכם בהתרגשות גדולה להתבונן כיצד ניתן להפוך מאדם מובל להורה מוביל.

שאלון לתיאום שיחת יעוץ עם רותם קדוש

הורים יקרים,
אנא מלאו את השאלון טרם השיחה איתי. בבקשה ענו בפירוט ככל שתוכלו.
אני עוברת על כל שאלון בעיון רב, וכך מגיעה לשיחה אתכם כשיש לי כבר את הרקע ואת התמונה
על האתגר של הילד/ה שלכם. באופן זה אני מנצלת את הזמן ביעילות, ואתמקד בשיחה בלתת לכם
מידע מדויק וכלים פרקטיים אודות האתגר שאתם חווים.
תודה רבה על שיתוף הפעולה .
רותם

דילוג לתוכן